Stříhání

Na délce záleží, a ať už máte vlasy jakkoliv dlouhé, s jejich úpravou si už nemusíte dělat hlavu. Nabízíme dámské i pánské stříhání. Stále sledujeme nové trendy v tomto oboru a snažíme se vždy vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Profesionální personál je připraven Vám vytvořit pohodlný a praktický účes přesně podle Vašich představ.                                                                                                                                                                                                                       

Účesy s ofinou 2016: ofina se nosí jako extra krátká

Kadeřníci stříhali a stříhali a…. až jim z ofiny moc nezbylo. Ofina střižená tak nakrátko, že občas zaváháte, jestli by se už nemělo mluvit o účesu bez ofiny, zdobí nejeden účes z nových kadeřnických kolekcí. Objevuje u krátkého oblého bob účesu, u mikáda i dalších polodlouhých účesů, ale nejen tam. U dlouhých vlasů bychom velmi krátkou ofinu nečekaly – a přece. Ozvláštňuje pro mně až překvapivě dobře rovněž dlouhé účesy.

Jak si ostříhat ofinu podle tvaru svého obličeje?


  1.  Jak na ofinu podle tvaru obličeje?
     Když máte nízké čelo, velmi krátce střižená ofina to umí zamaskovat. Zejména, pokud vlasy nad ofinou rozčepýříte směrem nahoru a opticky si tak prodloužíte obličej.
  2. Podobný efekt funguje i pokud máte kulatý obličej. Pozor ale, v tomto případě se vyhněteofině ve tvaru obloučku.
  3. Nádherně vypadá kraťounká ofina na symetrickém oválném obličeji.
  4. Obdélníkový obličej vypadá dobře s mikádem s velmi krátkou ofinou.
  5. Díky ofině v minimalistické délce dokážete účesy jakoby zvedat výš. Stačí přidat objem nad ofinou a vlasy střihnout těsně pod vlasy.