SlužbyStřihy podle tvaru obličeje

 

Účesy na míru ..

Svého vzhledu nejlépe využijete, když si vyberete účes, který zvýrazní vaše nejhezčí rysy. První rys, který byste měli vzít v úvahu, je tvar vašeho obličeje - je kulatý, oválný, hranatý nebo polodlouhý?

Pokud si nejste jisti, jaký tvar obličeje máte, nejsnadněji to zjistíte když si shrnete vlasy z obličeje. Postavte se před zrcadlo a rtěnkou na něj obtáhněte obrys svého obličeje.

Když odstoupíte, mělo by být možné určit, do které kategorie váš obličej spadá.

 

Účesy pro oválné obličeje

Jelikož je oválný obličej nejvyváženější ne ze všech obličejových typů, snese se téměř s každým účesem. Proporce zde jednoduše hrají v náš prospěch. I tak ale existují střihy, které jsou lepší a vhodnější, a potom takové, které jsou vhodné méně.

Na co nezapomenout:
Noste vlasy dlouhé či krátké, rovné či vlnité, v culíku nebo uhlazené dozadu.

Čeho se vyvarovat:
Nezakrývejte své obličejové rysy ofinkou

 

Účesy pro kulaté obličej

Kulaté obličeje jsou v podstatě široké obličeje, a proto je třeba vzbudit iluzi délky a úzkého vzhledu. Pryč s šířkou!

Na co nezapomenout:
Noste dlouhé vlasy a vždy je mějte mimo čelo, snažte se vytvořit dojem plnosti na temeně, pomohou i vrstvené střihy či pramínky.

Na co si dát pozor:
Není vhodné nosit krátké střihy, které jsou geometricky přesné.

 

Účesy pro čtvercové obličeje

Stejně tak jako u kulatých obličejů zde platí, že čtvercové tváře jsou poměrně široké, mimoto však mají i ostré linie. Je třeba pokusit se tyto linie „obrousit,“ vzbudit dojem užšího a delšího obličeje.

Na co nezapomenout:
Vybírejte si z jemných a chomáčovitých střihů (ať už kudrny či vrstvení) – vlasy by se měly jemně dotýkat obličeje. Zauvažujte i nad střihy, které uplatňují rozčesávání do stran.

Na co si dát pozor:
Vlasy si nikdy nepřistřihávejte na délku brady a nikdy nenoste hrubé nebo drsné oblečení, pouze tak přidáte na síle ostrým liniím obličeje. Stejně tak není vhodné nosit silné kadeře po stranách hlavy.

 

Účesy pro obličeje s širokým čelem

I když je tento typ obličeje do značné míry podobný oválnému, je zde určitý rozdíl, a to v proporcích mezi širokým čelem a úzkou bradou. Je tedy třeba pochopit, které účesy budou fungovat tak, že vyváží nerovnost mezi širokým temenem a úzkými čelistmi.

Na co nezapomenout:
Zvolte si takové střihy, které dodají oblasti brady a čelistí plnost. Vhodné jsou i účesy, při kterých jsou vlasy uhlazené dozadu, nebo dlouhé ofinky.

Na co si dát pozor:
Vybírejte z takových účesů, které dodají horní části hlavy dojem plnosti.

Naše studio se snaží neustále zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákaznic a zákazníků. Zvyšte si sebevědomí, změňte svůj image a navštivte nás. Vlasy jsou nedílnou součástí Vaší osobnosti a my se staráme o to, aby byla co nedokonalejší a nepřehlédnutelná.


Stříhání

Kvalitní střih je základem vašeho dokonalého vzhledu. Pouze profesionální a vstřícný personál vám může tento komfort nabídnout. Proto neváhejte a svěřte se do rukou odborníků. Jsme si jisti, že budete spokojeni.

Barvení

Barva nemusí vždy nutně znamenat radikální změnu Vaší vizáže. Správně zvolený odstín zvýrazní rysy Vaší tváře a dokonale doplní kvalitní střih vlasů.