Nové trendy- barvené účesy pro rok 2016  

Barva roku 2016 pro vlasy je rozhodně šedá!

Barevné vlasy 2016 rozhodně vsadí především na hru se šedou. Může jít o „pure“ šedou, u které nepochybujete o podstatě této barvy, o stříbřité melíry, color blok kombinace šedé a další barvy, ale i ošedé melíry, kde se například do brunet vlasů promítnou namodralé odstíny a vytvoří tak našedlý efekt, i když šedá se ve vlasech vlastně vůbec nenachází. Takto laděné účesy jsou například součástí kolekce Wella Studio Signature Team – NYLA: ne všechny jsou šedivé, ale o to více v kolekci vyniknou a ukážou se také ve světle dalších trendy barev roku 2016, například hnědočervené, o které bude právě teď řeč.                                                                         

Hnědočervená neopustí scénu ani v roce 2016

Hnědočervená barva Marsala sice svoji vládu barvy roku 2015 již v podstatě skončila, ale v účesech se usadila asi na déle. Právě do hnědočervené barvy budou totiž v roce 2016 ohýbané červené vlasy.Barva je velice variabilní a mění se poměrem červených a hnědých pigmentů. Různé účesy mohou vznikat také kombinací této barvy v blocích s jinými hnědými, nebo červenými odstíny vlasů. Je to skvělá barva do melírů tón v tónu a hodí se jako alternativa a kombinace brunet i k blond. Dalo by se říct, že nám uplynulý rok našel ideální barvu pro vlasy – hnědočevenou.                                                                                                                                                  

Nové barvy vlasů představí také nové melíry

Růžová želvovina, pastelová trikolóra, zrzka tón v tónu i barvy jako z letokruhů stromů – i to jsou příklady toho, kam se vydá melír 2016Melíry budou rozhodně složitější, patřit budou do rukou kadeřníků a zkušených koloristů. Řekněme si ale, že investice – finanční i časová, se do takto úžasných barev vlasů a účesů rozhodně vyplatí!                                                                                                

Barva do střihu, aneb módní color bloky

Barevné vlasy 2016 si vyhrají s color bloky a barvy vlasů a účesů 2016 budou dokonalou harmonií barvy a střihu. Jedno bez druhého nebude ono! Zejména pokud půjde o geometricky střižené účesy s propracovanou architekturou. Účes dotvoří kontrastní barvy, ale může jít také o barvy tón v tónustřídající se na jednotlivých plochách účesů. Střídání barev navíc ještě více zdůrazní plasticitu střihu vlasů.